سه شنبه ۲۵ اَمرداد ۱۴۰۱

مقالات

من دروغ نمی گویم

 ۱۳۹۴/۱۱/۰۷

با آستین لباسش اشک هایش را پاک کرد و گفت : «آ قا اجازه از خیابان که رد می شدیم حواسم نبود که در کیفم باز است و نفهمیدم که دفتر مشقم افتاد حسین شاهد که من مشقم را نوشته بودم ». معلم گفت : «تو ننوشته ای ، محمد گفت : به خدا که نوشته ام و حسین هم گفت که نوشته بود ».

معلم یک کشیده محکم بر صورت محمد زد وگفت : «که یک صفر وقتی دادم بهت می فهمی که دیگر مشق هایت را بنویسی» . در همان اوایل زنگ بود یک رفتگر شهرداری در کلاس را زد وگفت : «به معلم این دفتر مشق مال بچه های کلاس شماست ، صبح زود وقتی که داشتم خیابان را جارو می زدم یک دفتر مشق در کنار تنه ی درختی افتاده بود و من گفتم شاید مال این مدرسه باشد ».

معلم صورتش سرخ شد از خجالت دستهایش می لرزید ، دفتر را گرفت وگفت : «محمد بیا ، این دفتر مال شماست ». ، بله همین دفتر است . مال خودم است ، معلم از شرمساری نمی دانست چه کار کند . معلم ومحمد از کلاس بیرون رفتند معلم به محمد گفت : «من را ببخش که فکر کردم دروغ می گویی ، حلالم کن ». محمد گفت : «می بخشم و شما حق داشتید که حرف مرا دروغ فکر کنید چون بعضی ها دروغ می گویند»

حنانه
۱۳۹۴/۱۱/۱۱
0
0
4

خیلی زیبا بود...

جواد نوری
۱۳۹۴/۱۱/۱۲
0
0
2

عالی بود جناب بردباری دانش آموزمستعد وباصفای من نوری دبیرسمپادنوجوان شهیددستغیب فسا

محمد حسین
۱۳۹۴/۱۱/۱۶
0
2
1

سلام این بیانگر درایت شما در استعداد یابی دانش اموزان می باشد . که صمیمانه سپاسگذارم .


--


نظر لطف شماست.

هری پا تر
۱۳۹۴/۱۱/۲۹
5
0
4

به نظر من اگه که دانش آموزی به معلمش دروغ بگه معلم هیچ حقی نداره که شاگردشو جلوی بقیه بچه ها ضایع کنه. حالا چه اینکه کتک بزنه یا نزنه نباید توی جمع به شاگردش توهین کنه. باید با شخص دانش آموز در خلوت صحبت کنه . ولی در کل مطلبتون عالی بود آقای بردباری {
مرررررررسی }.

FATEME
۱۳۹۵/۱۱/۲۶
5
0
1

خوب بود ولی بیش تر معلم ها فکر میکنن دانش اموزا دروغ میگه

*********
۱۳۹۶/۰۱/۲۷
0
0
0

واقعا عالی بود ممنون.


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید