سه شنبه ۲۵ اَمرداد ۱۴۰۱

مقالات

استرس برای آینده

 ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
من یک پسر دبیرستانی ام. درسم خیلی خوبه. ولی همش استرس آینده رو دارم. فکر می‌کنم سالهای دیگه از پس درسم برنمی‌آم و کنکور رو خراب می‌کنم. شبها از این فکر نمی تونم راحت بخوابم.


استرس

دلیل این استرس چیست؟ احتمالا توقعات زیاده از حدی که از خودت داری یا اطرافیانت از تو دارند. بهترین کار این است که فکر کنی غصه خوردن برای آینده ای که معلوم نیست اتفاق بیفتد یا نیفتد بیفایده است. و البته ضرر هم دارد.ضررش این است که الان نمی توانی درس بخوانی. پس تلاش کن که الان به الان فکر کنی. نه به گذشته و نه به آینده.
زندگی یک مسیر است که بخشی از آن را پشت سر گذاشته ای. و بخشی از آن هنوز نیامده است. آن بخشی که هنوز نیامده چه طوری ساخته می شود؟ با قدمهایی که الان برمی داری. سعی کن الان قدمهای درست برداری. با تمرین میتوانی به این هدف برسی.
باید به خودت تلقین کنی  که« آینده هر چی میخواد بشه بشه. من الان باید کارمو درست انجام بدم»
فاطمه بزرگی(یه دختر عکاس)
۱۳۹۴/۱۱/۰۶
5
0
19

آینده و گذشته رو بیخیال حال رو دریاب.....

shayan
۱۳۹۵/۰۸/۱۹
0
4
7

من از مجلات شما بسیار راضی هستم متشکر از زحمات بی دریغ شما

رزا
۱۳۹۵/۱۰/۲۴
0
0
1

خیلی خوبه که این مطلبو گذاشتین.درسته الانم یه عالمه درس و کار ریخته سرمون و هزار جور امتحان اما هروقت یاد کنکور و این مصیبتا میفتم نمیدونم گریه کنم.نگران باشم.استرس داشته باشم یا سرمو بکوبم تودیوار.

Hana
۱۳۹۵/۱۱/۱۷
0
1
4

Manam hamintor ba inke hashtomam valii😕

فاطمه
۱۳۹۵/۱۱/۲۶
0
0
2

به نظرم تو جامعه ی ما باهوش ها به خودشون شک دارن و خنک ها کاملا مطمعن هستن واین خیلی بده به تو هم دوست عزیز میگم یه کم اعتماد به نفس داشته باش


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید